poniedziałek, 14 stycznia 2013

Szaman Galicyjski i sprawa bloggera

Czy ktoś z Was wie, czemu i jak ten .  .  . blogger zmienia ustawienia bloga?
Właśnie zajrzałem do trzewi własnego bloga i znalazłem nieopublikowane komenty (przepraszam piszących, ale to nie moja wina), a zamiast nich jakieś beznadziejne, pisane po angielsku, debilne wpisy z adresami stron, na które powinienem natychmiast wejść i coś tam zrobić. Wywaliłem to-to w diabły, komenty opublikowałem ręcznie, ale wkurza mnie to maksymalnie.

Do tego wrzucił mi opcję, że komentarze są moderowane, czego nie było.
Do tego w starych postach zamiast części tekstu są białe plamy. Noż qurna, Stasek!

Jak zepsuć komuś weekend? Własnie tak.

2 komentarze:

cre(w)master pisze...

Blogger miesza w ustawieniach, co ma być związane z antyspamową polityką google. Niestety zmiany wprowadzane są automatycznie przez system i w ten sposób zmieniają ustawienia użytkownika. Efekt często jest taki, że zamiast blokować spam, blokują wpisy anonimowych uzytkowników, a spam nadal się pojawia.
Ja już trzeci raz wprowadzam własne ustawienia w komentarzach i za każdym razem system miesza po swojemu :( Chyba nadchodzą już te durne czasy, gdy komputer wie lepiej niż ja...

Lila pisze...

A ja nie ruszałam teraz komentarzy i jest dobrze, a na dzień dobry to wybrałam jakiś najprostszy zestaw, i wyłączyłam mu moderowanie, a załączyłam powiadomienia na pocztę o komentarzu. Spam blokuje się ładnie (jedyny ból to taki, że nie mam powiadomienia na pocztę że został zablokowany). Chcesz jakieś konkrety z brzuszka blogera gdzie co kliknąć?