wtorek, 23 czerwca 2015

Szaman Galicyjski i sprawa pokojowej nagrody Nobla

W prasie, telewizji i internetowych wydaniach obojga, wiele mówi się ostatnio, jak to dzielni obrońcy granic Imperium zatrzymują, bądź nie, różnych takich i różne takie, co porwani zgubną, co tu kryć ideologią, pragną dołączyć do walczących oddziałów ISIS.
Równocześnie mnożą się doniesienia o rosnącej liczbie uchodźców, którzy próbują uciec z terenów objętych walkami na Bliskim Wschodzie.

Dziś w czasie zabiegu Kolorectal wygłosił mowę. Mianowicie ogłosił, że znalazł rozwiązanie dla obu tych problemów i oczekuje, że dostanie za nie Pokojową Nagrodę Nobla.

Pomysł jest prosty: wymieńmy jednego uchodźcę, za jednego, kto chciałby wyjechać i walczyć w szeregach ISIS. Wyjeżdżający oddaje swój dom i miejsce pracy uchodźcy, zatem bilans pozostaje zerowy. I wszyscy są szczęśliwi.

Chęć walki jest traktowana przez brytyjskie prawo jako zdrada, boć walczą przeciw brytyjskim żołnierzom, bądź sprzymierzonym, zatem optuje się za zakazem powrotu dla tych ludzi, więc i tak ich majątek przepada.

Gdyby taka wymiana przeszła, proszę pamiętać, że wymyślił ją Kolorectal.

1 komentarz:

Hermi pisze...

zaiste, pomysł niezły. A w gruncie rzeczy bardziej realny niż próżne żale poniektórych, że się onegdaj mały czarny z jeszcze mniejszym wąsikiem pomylił w wyborze nacji do zniknięcia. Ale ja się nie znam...