środa, 22 września 2010

Szaman Galicyjski i sprawa kartki z wakacji

Wspominałem już kiedyś mimochodem, że życie Szamana twarde jest, a ogromnie przez to smutne. Bo skończyły się miłe dni urlopu i trza się brać do roboty. Zanim jednak zupełnie oddam się kieratowi pracy pozwólcie, że przekażę Wam kartkę z wakacji.

Jak można było zobaczyć 22 sierpnia (o, tutaj) ćwiczyłem leżakowanie (przedszkole było dawno temu, a na wino się raczej nie nadaję), żeby w dobrej kondycji zaprezentować się w Toskanii. Kartki z wakacji tradycyjnie przychodzą po powrocie, proszę więc nie zamulać, że późno, tylko jedna dla wszystkich i tp.

Królowa ukejska też wysłała do pewnej Obywatelki sześć takich samych kartek, ze swoim portretem zresztą. Bo owa Obywatelka ukończyła sto lat (a potem 101, 102 i tak aż do 106), a takim osobom należą się osobiste życzenia od Monarchini. Tyle, że z powodu małego zapotrzebowania na te kartki, jest to tylko jeden wzór, który się wysyła. Portret Miłościwie Nam Panującej. I było by może dobrze, gdyby nie to, że Obywatelka Stusześciolatka poskarżyła się prasie, że życzenia i kartka takie same od sześciu lat dostaje i w dodatku Królowa ma na tym portrecie zupełnie nietwarzową żółtą suknię. I przez tę suknię Obywatelka Stusześciolatka portretu nie lubi. Więc może by tak Elka zrobiła se nowy portret, co? Bo ona już pisała do Buckingham Palace, ale odpowiedzi nie było. To może prasa co załatwi? Albo niech chociaż w Photoshopie przekolorują.

Jak się ma sto i sześć lat to można sobie powybrzydzać, nie?

Zatem.....

Pozdrowienia z Toskanii dla wszystkich Czytelników mojego bloga przesyłam ja, Szaman Galicyjski.
No, to na zdrowie!
Jak zapowiedziałem uczestnikom wyjazdu - jadę, żeby się goło wylegiwać nad basenem. Takoż czyniłem, co Najmilsza udokumentowała. Książka leży obok, na stoliku.

O Toskanii jeszcze będzie, choć więcej takich zdjęć nie ma i nie będzie.

Do następnego!

1 komentarz:

abnegat.ltd pisze...

Szaman, Dzizzzazzz, to procz picia trza bylo cosik jeszcze zjesc ;D

...zazdrosc przeze/mnie przemawia...